Series
Ratings
10- 데스노트Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0- War of MoneyRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Incarnation of MoneyRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
DekalogRated ★ 1.0