Movies
Ratings
1232- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 2.5
Queen of WalkingRated ★ 4.0- SonyeoRated ★ 1.5
MantisRated ★ 1.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
DreamsRated ★ 4.0
Ky Nam InnRated ★ 3.5
The Magnificent Life of Marcel PagnolRated ★ 2.5
The BotanistRated ★ 1.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.5
Rangga & CintaRated ★ 1.5
The Exit 8Rated ★ 2.0
WeaponsRated ★ 4.0
IslandsRated ★ 3.0
The MastermindRated ★ 3.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.0
Crooked HouseRated ★ 1.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5