Movies
Ratings
685
ParasiteRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 2.0
ElysiumRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 3.0
Lights OutRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.0- Proof of InnocenceRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5