Titles you rated
The Prince of TennisRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 3.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 2.5
SkinsRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 2.5
- InuYashaRated ★ 2.5
- InuYashaRated ★ 2.5
- InuYashaRated ★ 2.5
- BakumanRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 2.5
- InuYashaRated ★ 2.5
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0