Series
Ratings
117 The BoyfriendRated ★ 2.0 The BoyfriendRated ★ 2.0
- Good BoyRated ★ 1.0
 Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 2.0 Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 2.0
 Alchemy of SoulsRated ★ 4.0 Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
 MovingRated ★ 3.5 MovingRated ★ 3.5
 Live OnRated ★ 1.5 Live OnRated ★ 1.5
 My Lovely LiarRated ★ 3.0 My Lovely LiarRated ★ 3.0
 Study GroupRated ★ 4.5 Study GroupRated ★ 4.5
 The Last of Us Season 2Rated ★ 1.5 The Last of Us Season 2Rated ★ 1.5
 The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0 The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
 Lovely RunnerRated ★ 4.0 Lovely RunnerRated ★ 4.0
 When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0 When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
 Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.0 Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.0
 Crime SceneRated ★ 4.0 Crime SceneRated ★ 4.0
 Fellow TravelersRated ★ 3.5 Fellow TravelersRated ★ 3.5
 Heartstopper Season 3Rated ★ 3.5 Heartstopper Season 3Rated ★ 3.5
 XO, Kitty Season 1Rated ★ 1.0 XO, Kitty Season 1Rated ★ 1.0
 Sweet Home Season 3Rated ★ 2.0 Sweet Home Season 3Rated ★ 2.0
 Queen of TearsRated ★ 2.0 Queen of TearsRated ★ 2.0
 Young Royals Season 3Rated ★ 3.0 Young Royals Season 3Rated ★ 3.0