Titles you rated
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
IRISRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.5
GrimmRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0