Movies
Ratings
236
The Empire of ShameRated ★ 4.0
Do Re Mi Fa So La Si DoRated ★ 0.5
La La LandRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
An Inconvenient TruthRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
DancerRated ★ 4.5
Han Gong-juRated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
The Legend of 1900Rated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.5
After the StormRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 5.0