Movies
Ratings
22
EternalsRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
The ExperimentRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 0.5
Blade RunnerRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
No Time to DieRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0