Series
Ratings
20
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0- Incomplete LifeRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.5