Series
Ratings
125
Heart to HeartRated ★ 2.0
GiantRated ★ 2.5
Heartless CityRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 2.0
The LegendRated ★ 2.5
BigRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 2.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 0.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 2.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 1.5
New HeartRated ★ 3.0