Series
Ratings
12
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 1.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 2.0