Movies
Ratings
22- Noryang: Sea of DeathRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.5
577 ProjectRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0