Movies
Ratings
339
ParasiteRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 3.0
BlindRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 1.0
AnoraRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.0
The Age of AdalineRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 5.0
Suite FrançaiseRated ★ 4.0
Fallen AngelsRated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Last NightRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0