Series
Ratings
44
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Nonstop 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
NonstopRated ★ 3.5- New NonstopRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.0
GleeRated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 3.0