Movies
Ratings
381
Turn It up to Eleven 2 : WILD DAYSRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 2.5
Porco RossoRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Silent HillRated ★ 4.5
Death BellRated ★ 1.5
The MistRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
About a BoyRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 4.0
DittoRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5