Movies
Ratings
363
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5- Murder ReportRated ★ 3.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
FirefightersRated ★ 2.0
Past LivesRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Girls on topRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.5