Series
Ratings
18
Bad GuysRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5