Series
Ratings
50
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 2.5
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.5
DoctorsRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
To Get HerRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5