Titles you rated
The IrishmanRated ★ 5.0
Night in ParadiseRated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 2.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
ElfRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 4.0