Titles you rated
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Luckiest Girl AliveRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
How to Be a Good WifeRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.0
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.5
The Tinder SwindlerRated ★ 2.5
Return to SenderRated ★ 2.5