Titles you rated
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.5