Titles you rated
Fasten Your SeatbeltRated ★ 4.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 1.5
71: Into the FireRated ★ 1.5
Old PartnerRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 2.0
UpRated ★ 2.5