Titles you rated
My Love Story!!Rated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Mr. OsomatsuRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 1.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0