Titles you rated
My NameRated ★ 5.0
You Quiz On The BlockRated ★ 4.5
Shooting StarsRated ★ 5.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 2.5
LegionRated ★ 3.0
How Do You Play?Rated ★ 4.0
7.7 Billion In LoveRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
The RomanceRated ★ 2.5
The BrainiacsRated ★ 4.0
JTBC LectureRated ★ 4.0- 요즘책방 : 책 읽어드립니다Rated ★ 4.0
No Way I'm an AdultRated ★ 3.5- Battle of TonguesRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Save MeRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0