Titles you rated
Escape from MogadishuRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Shin GodzillaRated ★ 5.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
The Ballad of NarayamaRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The Sense of an EndingRated ★ 4.0
Destiny: The Tale of KamakuraRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 0.5
WhistleblowerRated ★ 2.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 0.5
About TimeRated ★ 4.5
MaborosiRated ★ 4.0