Titles you rated
Pots of GoldRated ★ 3.0
Myung Wol the SpyRated ★ 2.5
Twinkle TwinkleRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Waiting for LoveRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
My Love Eun DongRated ★ 2.5
Fated to Love YouRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0