Series
Ratings
15
Once Upon a TimeRated ★ 3.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 2.5
Orphan BlackRated ★ 1.0