Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0
ConnectRated ★ 0.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Save MeRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0