Titles you rated
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
The 100th Love with YouRated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 0.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
47 Meters DownRated ★ 3.0
On the LineRated ★ 2.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 3.0
NopeRated ★ 4.5
ItRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 4.0
PawnRated ★ 2.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5