Series
Ratings
275- JeongnyeonRated ★ 3.5
Youth of MayRated ★ 4.5- Money Heist Season 5Rated ★ 5.0
Money HeistRated ★ 5.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
HappinessRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Nevertheless,Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
Pyramid GameRated ★ 3.0