Titles you rated
High KickRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
- Men on a MissionRated ★ 4.5
SignalRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0