Titles you rated
Hitman 2Rated ★ 3.0
Big DealRated ★ 2.0
Rebel RidgeRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
DetachmentRated ★ 3.5
Tony TakitaniRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.5
RomaRated ★ 4.0- The Man Who LaughsRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
The Story of Qiu JuRated ★ 4.0
Ju DouRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Hillbilly ElegyRated ★ 4.0
Pretty CrazyRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
RudderlessRated ★ 4.0
First ManRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5