Titles you rated
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
OldboyRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 1.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0