Movies
Ratings
212
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
NopeRated ★ 3.5
FridaRated ★ 2.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
FreakyRated ★ 2.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
Blue Lock: Episode NagiRated ★ 2.5- Tears In The ArcticRated ★ 4.0
Tears in the AmazonRated ★ 3.5
Sector 7Rated ★ 0.5
He's on DutyRated ★ 0.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 3.0