Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5- Cheeky AngelRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 5.0
After-school Hanako-kunRated ★ 3.5- 슈퍼갤즈Rated ★ 4.0
Sgt. FrogRated ★ 4.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 3.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Love O2ORated ★ 2.5
HannibalRated ★ 5.0- 샤먼: 귀신전Rated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0