Movies
Ratings
109
Notting HillRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
ConfessionsRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5