Movies
Ratings
1216
AngelRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
BlackbirdRated ★ 3.0
Maid in ManhattanRated ★ 2.0
The ProposalRated ★ 2.5
While You Were SleepingRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Just FriendsRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 1.0
Minding the GapRated ★ 3.5
SupersonicRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Memoir of a SnailRated ★ 4.0
Millennium ActressRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 3.5