Movies
Ratings
25
Begin AgainRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 2.5
The Age of AdalineRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 1.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5