Series
Ratings
12
Fight For My WayRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 0.5
SignalRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0