Movies
Ratings
717
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 4.5
The King's ManRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
UnplannedRated ★ 4.0
No Time to DieRated ★ 3.5
100 Yen LoveRated ★ 3.5- Worth the WeightRated ★ 4.0
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 4.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 3.5
Tall GirlRated ★ 4.0
Little Man TateRated ★ 3.5
SoulRated ★ 5.0
MinariRated ★ 4.0
The LoraxRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
Trolls HolidayRated ★ 4.0
Arthur ChristmasRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 3.5