Series
Ratings
51
PinocchioRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.5
Ms. HammurabiRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Can We Get Married?Rated ★ 2.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5
EXO Next DoorRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 2.5
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
HealerRated ★ 3.0