Titles you rated
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
CallRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5