Titles you rated
VeteranRated ★ 1.5
LooperRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
August RushRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Kick the MoonRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 2.5
The ClassicRated ★ 2.5