Movies
Ratings
357
ParasiteRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
The BrosRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
What a Man WantsRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Demolition ManRated ★ 3.5
No EscapeRated ★ 3.0
A Knight's TaleRated ★ 3.5
The 6th DayRated ★ 3.5
Dachimawa LeeRated ★ 3.5
TyphoonRated ★ 3.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 4.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.5
Deep Blue SeaRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
FearlessRated ★ 4.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.0