Movies
Ratings
83
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Our SunhiRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 2.0
Summer WarsRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 2.5
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.0