Movies
Ratings
15
AssassinationRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Kick the MoonRated ★ 4.0
Forbidden QuestRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
District B13Rated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5