Movies
Ratings
326
La La LandRated ★ 2.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0
Children of MenRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
Fahrenheit 9/11Rated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Searching for Sugar ManRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 4.5
Mute WitnessRated ★ 4.5
Pom PokoRated ★ 3.0
There's Something About MaryRated ★ 4.0
Great ExpectationsRated ★ 3.5
TrainspottingRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0