Titles you rated
All About EveRated ★ 5.0- Ladies of the PalaceRated ★ 5.0
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Love Story in HarvardRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
The Joseon GunmanRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
PastaRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0