Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5