Series
Ratings
121- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
Smile AgainRated ★ 2.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 2.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
Money's WarfareRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 3.5